Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: logo11.jpgMOC HARMONII OLSZTYN    Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: FB.bmp OLSZTYN  TEL +48 737 880 067

Schemat blokowy: proces: Reiki

Schemat blokowy: proces: Theta
Healing
Schemat blokowy: proces: Psychobiologia
Totalna Biologia

Schemat blokowy: proces: Kroniki 
Akaszy
Schemat blokowy: proces: Access
Bars
Schemat blokowy: proces: Home


Schemat blokowy: proces: O mnie
Schemat blokowy: proces: Kontakt
Schemat blokowy: proces: Blog
Schemat blokowy: proces: Konsultacje
Schemat blokowy: proces: Kursy
Warsztaty


Schemat blokowy: proces: Joga 
Twarzy
 

 

 

 

 

 

 

 

 


Access Bars®

 

Delikatny dotyk uwalniający od stresów, przywracający spokój, otwierający przestrzeń życiową i obfitość.

 

Recepta na nadmiar myśli, stresu, emocji i trosk.

Każdy rozumie jak potrzebny jest ciału codzienny prysznic po ciężkim dniu. Ale czy kiedykolwiek zastanawiamy się nad tym, że umysł również potrzebuje oczyszczenia?

Dlatego zapraszamy do skorzystania z sesji Access Bars® , szczególnie jeśli miewasz uczucie, że w twojej głowie dzieje się zbyt dużo.

Access Bars®  to technika energetyczna polegająca na lekkim dotykaniu palcami określonych punktów na głowie ( z ang. Bars), dzięki której rozładowujemy napięcia i przywracamy energię.

Rozładowanie napięć w mózgu pozwala dużo szybciej się zregenerować

Zmienia się stosunek do przeszłych doświadczeń, oraz powstaje bardziej radosne nastawienie do życia, otwarcie na kreatywność, oczyszczenia negatywnych wzorców.

Ma to wpływ na poprawę naszego samopoczucie i  wspiera w przekonaniu o własnych możliwościach. Dzięki temu łatwiejsze jest dokonanie zmian we wszystkich obszarach życia.

Sesja Access Bars®  pomaga wyjść z dołków i problemów oraz podjąć ważne decyzje.

Zmiany mogą pojawić się na wielu płaszczyznach i mogą dotyczyć różnych obszarów tj. relacje, finanse, zdrowie,  większa kreatywność, komunikacja, radość z życia, wdzięczność. Znikają stres, lęki i bezsenność. Wzrasta poczucie własnej wartości.

Sesje Access Bars®  mają wpływ na:

- osiągnięcie głębokiego odprężenia umysłu i ciała

- poprawę jakości snu

- doświadczenie stanu wewnętrznej harmonii

- odzyskanie poczucia lekkości i radości  życia

- przypływ twórczej, życiowej  energii

- uwolnienie się od niepokoju, negatywnych emocji

- pokonanie blokad, które opóźniają osiągnięcie tego, czego się pragnie

 

Gary Douglas odkrył, że na głowie człowieka znajdują się 32 punkty energetyczne. Praca z tymi punktami prowadzi do znaczących zmian w życiu. Każdy punkt odpowiada za określony aspekt życia: siłę duchową i fizyczną, komunikację, świadomość, emocje, kreatywność, kontrolę, seksualność, bogactwo, nadzieje, marzenia i wiele innych.

Dzięki sesji Access Bars® zwalnia częstotliwość fal mózgowych, przychodzi ukojenie i spokój. Dodatkowo  uruchamiany jest proces oczyszczania podświadomości ze starych niesłużących nam ustawień, przekonań i negatywnych emocji. Następuje swoisty restart.

Stymulowanie punktów Access Bars® na głowie pozwala na rozładowanie spolaryzowanego ładunku elektrycznego, zgromadzonego w mózgu, a dzięki temu uwalniamy przepływ energii.

Wspomniane punkty na  głowie, są miejscami w których przechowujesz wszystkie myśli, idee, przekonania, rozważania, emocje i relacje, które uważałeś za ważne w swoim  życiu.

Odszukaj spokój.

Otworzyć się na lepsze życie.

Rozpuść blokady psychiczne, emocjonalne, fizyczne i energetyczne, które ograniczają Cię w życiu i uniemożliwiają uzyskanie tego, czego pragniesz.

Rozwiń swój potencjał świadomości i kreatywności.

Stwórz przestrzeń dla pomyślności w swoim życiu i dla większego zrozumienie siebie i swojego życia.

Amerykański neurolog Jeffrey Fennin przeprowadził badanie, gdzie poddano  osoby badaniom EEG (elektroencefalografia - badanie aktywności mózgu) przed i po sesji Bars. W efekcie okazało się, że po godzinnej sesji  mózg był bardziej zrelaksowany niż po godzinie medytacji.

Sesje Access Bars®   są odpowiednie dla każdego, dla dzieci, kobiet i mężczyzn w każdym wieku, a nawet dla kobiet w ciąży.

Sesje Access Bars® przynoszą unikatowe efekty dla każdej osoby.

 

Sesja jest bardzo przyjemna i relaksująca.

Sesje prowadzi certyfikowany praktyk Access Bars®

Sesja Access Bars® / Terapeutyczny Proces na Ciało Access Bars ®   1 h -  1,5 h

Cena sesji                160 zł  - 210 zł

Polecam Karty Podarunkowe

 

ZAPISY     tel  /  sms  :   737 880 067