Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: logo11.jpg    MOC HARMONII OLSZTYN    Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: FB.bmp OLSZTYN  TEL +48 737 880 067

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: face7.pngOpis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: 1a.jpgOpis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: 1.jpg

Schemat blokowy: proces: Home

Schemat blokowy: proces: Reiki

Schemat blokowy: proces: Refleksologia 
Twarzy


Schemat blokowy: proces: Access
Bars


Schemat blokowy: proces: Kobido
Schemat blokowy: proces: O mnie
Schemat blokowy: proces: Kursy
Warsztaty


Schemat blokowy: proces: Kroniki 
Akaszy

Schemat blokowy: proces: Konsultacje Schemat blokowy: proces: Blog Schemat blokowy: proces: Kontakt
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                                REFLEKSOLOGIA  TWARZY i GŁOWY

Schemat blokowy: proces: Przed
zabiegiem

Schemat blokowy: proces: Zabieg

Schemat blokowy: proces: Wskazania

Schemat blokowy: proces: Przeciw-wskazania

Schemat blokowy: proces: Korzyści
z terapii

Schemat blokowy: proces: Działania
kosmetyczne
 

 

 


Refleksologia twarzy i głowy to masaż terapeutyczny.

 

 

Masując i uciskając określone punkty i strefy na twarzy, poprzez zakończenia nerwowe i punkty energetyczne mamy wpływ na cały organizm, na wszystkie układy i organy. Tym samym  stymulujemy cały organizm.

Refleksologia jest terapią odruchową, która w celu uaktywnienia naturalnych procesów  samo naprawczych wykorzystuje narzędzie w postaci ludzkich rąk. Jej zadaniem jest wspomaganie leczenia naszego organizmu.

Refleksologia ofiarowuje nam cudowny relaks i odprężenie.

Działa upiększająco i odmładzająco na skórę twarzy. Praca na punktach na twarzy niweluje zmarszczki, poprawia ukrwienie, przywraca zdrowy wygląd i poprawia kondycję skóry.

Po zabiegu świetnie się czujemy i wyglądamy młodziej.

Refleksologia twarzy i głowy jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna. Zalecana jest każdemu niezależnie od wieku. Zabiegi refleksologii twarzy i głowy polecane są jako skuteczna terapia wspomagająca leczenie wielu dolegliwości.

Są to zabiegi o silnym, kompleksowym działaniu.

Terapia jest delikatna, bezbolesna i wprowadza nas w stan  głębokiego odprężenia i wyciszenia. Masaż refleksologiczny wywodzi się z medycyny chińskiej.

Refleksologia traktuje ciało jako całość. Zabieg reguluje energetykę organizmu, poprawia działanie układu immunologicznego, hormonalnego i nerwowego.

Opis: Opis: Opis: Opis: refleks5

 

Uważa się, że dzięki bliskości centralnego układu nerwowego i mózgu sprawia, że refleksologia twarzy jest znacznie silniejsze niż np. zabieg na stopach. Jest też o wiele przyjemniejszą formą masażu, daje szybsze  efekty i pozwala się odprężyć.

Badania nad  wpływem refleksologii na organizm wykazały, że wyłącznie w refleksologii twarzy pracuje się na strażniku emocji czyli  na ciele migdałowatym.

Naukowcy potwierdzili wydzielanie się podczas masażu endorfin ( hormonów szczęścia ). Dzięki tym hormonom znacząco poprawia się nasze samopoczucie i przeciwdziałamy depresji.

Dobroczynny wpływ na centralny układ nerwowy sprawia, że refleksologia twarzy i głowy jest wskazana w rehabilitacji schorzeń neurologicznych. Pomaga w stanach lękowych oraz bezsenności.

W chorobach nieuleczalnych jest stosowana jako terapia łagodząca ból i poprawiającą komfort życia.

 

Masaż refleksologiczny twarzy pozwala wyciszyć emocje i otworzyć się na innych. W dzisiejszych czasach brakuje nam dobrego dotyku drugiego człowieka.

 

REFLEKSOLOGIA TWARZY I GŁOWY……………….………….…………..…150 PLN

-    czas trwania zabiegu około 60 min.

 

Polecamy Karty Podarunkowe

 

ZAPISY     tel  /  sms  :   737 880 067

 

 

 

Opis: Opis: Opis: Opis: face3.jpgOpis: Opis: Opis: Opis: facea.jpg